Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

GABBIANO Bearber Kreslo CESARE GOLD čierne

€1 478,59
Objednáno
Položka bola vypredaná…
Kreslo CESARE Barber.
Ak ponúkate starostlivosť o fúzy vo vašom Barber salóne, môžeme vám ponúknuť toto luxusné Barber kreslo do vášho holičstvo.
Pohodlné kreslo sa širokou škálou úprav poskytne maximálne pohodlie ako osobe vykonávajúcej ošetrenie, tak klientovi v salóne. Môžeme nastaviť nielen výšku kreslá, ale aj sklon operadla, podnožky a dĺžky podnožky.
Kreslo Cesare sa vyznačuje nielen pohodlným a jednoduchým nastavením, ale tiež mimoriadne štýlovým dizajnom. Bude sa perfektne hodiť do interiéru upraveného v starom štýle. Dokonale dokončené. Aj tie najmenšie detaily sú vyrobené s veľkou presnosťou. Krásne čalúnenie s originálnou textúrou. Vysoko kvalitná ekologická koža, odolná proti oderu a ľahko sa o ňu stará. Ťažká liatinová základňa poskytuje nábytku dokonalú stabilitu aj pri veľkom zaťažení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kreslo CESARE Barber.
Ak ponúkate starostlivosť o fúzy vo vašom barber salóne, môžeme vám ponúknuť toto luxusné barber kreslo do vášho holičstva.
Pohodlné kreslo so širokou škálou úprav poskytne maximálne pohodlie ako osobe vykonávajúcej ošetrenie, tak klientovi v salóne. Môžeme nastaviť nielen výšku kresla, ale aj sklon operadla, podnožky a dĺžky podnožky.
Kreslo Cesare sa vyznačuje nielen pohodlným a jednoduchým nastavením, ale aj mimoriadne štýlovým dizajnom. Bude sa perfektne hodiť do interiéru upraveného v starom štýle. Dokonale dokončené. Aj tie najmenšie detaily sú vyrobené s veľkou presnosťou. Krásne čalúnenie s originálnou textúrou. Vysoko kvalitná ekologická koža, odolná proti oderu a ľahko sa o ňu stará. Ťažká liatinová základňa poskytuje nábytku dokonalú stabilitu aj pri veľkom zaťažení.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber Kreslá
Hmotnosť: 92 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.