Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Autokláv triedy B 18L SUN18-III C + tlačiareň

€2 021,37 €1 670,55 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

AUTOCLAW CLASS B je jedným z najmodernejších parných tlakových sterilizátorov. Môžu sterilizovať prakticky všetky typy materiálov, najmä v smere dlhých, tenkých trubiek, ako sú katétre, ihly, špekulanty, pilníky, nožnice atď. Funkcie triedy B nie sú dostupné v ostatných triedach autoklávov S a N. Najdôležitejším prvkom, ktorý odlišuje autoklávy triedy B, je frakcionované predvákuum. Úplné odstránenie vzduchu sa dosiahne pomocou sekvencie vákuových pulzov a vstrekovania pary.

Ide zatiaľ o najlepšiu existujúcu techniku, ktorá umožňuje sterilizovať akýkoľvek typ výrobku. Autokláv triedy B je ideálny pre kozmetické a tetovacie zákroky atď. Všade tam, kde existuje významná potreba alebo hygienické požiadavky na sterilizáciu vyššie uvedených materiálov. Autoklávy triedy B zaisťujú komfort a bezpečnosť sterilizačných procesov v salonoch. Zároveň uľahčujú a urýchľujú prácu ľudí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Spĺňa požiadavky na vysokú účinnosť podľa európskej normy prEN 13060 triedy B. Model C je sterilizátor najvyššej kvality s osvieženým designom. Navyše má LCD displej, vďaka ktorému autokláv vyzerá moderne a štýlovo. Vstavaná termotlačiareň zhŕňa pracovný postup. Má 4 automatické programy s pracovnou teplotou 121 alebo 134 °C. - UNWRAPPED - na sterilizáciu nebalených materiálov - WRAPPED - na sterilizáciu balených materiálov - COTTON - bavlnené materiály - napr. uteráky, - PLASTIC - plastové a gumové materiály - napr. rukavice, kefy.

Použitie:- kozmetické salóny-  tetovacie štúdia-

Sada obsahuje:- prístroj triedy B s objemom 18 l,- tri kovové zásobníky,- držiak zásobníkov,- nádobu na vodu,- hadicu pre odvod vody,- dve rolky papiera, - napájací kábel, - náhradné tesnenie, - dve náhradné poistky, - návod

Technické údaje: LCD displej komora z kyselinovzdornej ocele (chrómnikel), elektronický zámok dverí, vstavaná termotlačiareň, pracovná doba - 20-45min v závislosti od programu, vonkajšie rozmery: 64x45x47cm, vnútorné rozmery: hĺbka: 35cm, pracovný priemer: 25cm, objem: 18l, hmotnosť: 52kg, napájanie 220-230 V, 50/60 Hz, 1800 W, certifikované CE a smernicou ES 93/42/EEC.

Dodatočné parametre

Kategória: Autoklávy
Hmotnosť: 51 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.