Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Hydrogénový čistiaci prístroj YOSHIDA LOTOS 5v1

€2 749,13
Objednáno
Položka bola vypredaná…

Novinka na trhu!
Yoshida hydrogen peeling je inovatívne zariadenie, ktoré kombinuje najúčinnejšie technológie pre revitalizáciu pokožky.

Zariadenie obsahuje:
vodíkový peeling
čistiace
sprej   vody
ultrazvukové
rádiové vlny
teplo hlavy studenej

vodíkový peeling

Použitie technológie hydrogenácia vody umožňuje nielen čistenie, ale aj spomalenie procesov starnutia.   Dodatočná molekula vodíka zachytáva voľné molekuly kyslíka (voľné radikály) na povrchu pokožky a spája sa do molekuly vody, neškodné pre pokožku a telo.   Vykonávanie tohto ošetrenia v sérii poskytuje veľkolepé omladzovacie a zosvetlovacie efekty.   Vďaka špeciálnym špičkám je čistiaci účinok veľmi presný a ošetrenie možno vykonávať aj na jemnú a citlivú pokožku.   Ide o skutočnú revolúciu na trhu kozmetiky.

čistenie vody

Ak v zariadení nezapnete možnosť hydrogenácie vody, môžete ju pomocou funkcie sania odlupovať vodou.   Odporúča sa používať minerálnu vodu.   Čistenie je dôkladný, hygienický spôsob odstránenie odumretých buniek pokožky.

sprej

Funkcia rozprašovanie umožňuje nanášať účinnej látky na pokožku veľmi hygienickým a pohodlným spôsobom.   Vďaka tejto funkcii bude liek aplikovaný rovnomerne a v správnom množstve.

ultrazvuk

V ďalšej fáze používame vysokofrekvenčné ultrazvuk.   Prístroj riadi množstvo a hĺbku vstrekovanie účinnej látky do kože.   Ultrazvuk zlepšuje hydratáciu, výživu a regeneráciu pokožky.   Prípravky zasahujú do hlbokých vrstiev pokožky, čo bráni uvoľňovanie účinných látok.

rádiové vlny

Použitie rádiových vĺn vytvára endogénnej teplo v pokožke, zahrieva kolagénové a elastínové vlákna na teplotu 45-57 stupňov Celzia.   Výsledkom je, že sa vlákna skracujú, čo má za následok nechirurgické zdvíhanie kože.   Rádiové vlny stimulujú rast fibroblastov, vďaka čomu koža zosilňuje a znižuje sa problém viditeľnosti erytému.   Tri typy vĺn na výber a rôzne sily hlavy.

Hlava teplá studená

Technológia využívajúca zmeny teploty v hlave.   V možnosti nastavenia volíme chladenia alebo kúrenia.   Teplotný rozsah horúce hlavy je 40-55 stupňov Celzia, teplotný rozsah studenej hlavy je 15-20 stupňov Celzia.   Tepelne studenej kladivo stimuluje pokožku k lepšiemu fungovaniu, zlepšuje jej stav a stimuluje krvný cievy k práci.   To vám umožní zmierniť problémy s erytémom, stvrdnúť cievy, ochladiť pokožku po silne stimulačných ošetreniach alebo na začiatku liečby, rozšíriť póry a zahriať tkanivo pomocou zmäkčujúcich masiek.


Kombinácia všetkých technológií obsiahnutých v zariadení umožňuje komplexnú revitalizáciu pokožky a pôsobivé efekty po ošetrení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické údaje zariadenia:

Menovité napätie / striedavý prúd 100 - 120 V, striedavý prúd 220 - 240 V,
prevádzková frekvencia 50/60 Hz,
menovitý výkon 190 W,
rozmery (LXWXH) 54,5 * 121,
hmotnosť 50 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kyslíková Terapia
Hmotnosť: 51 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.