Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Autokláv triedy B 12L SUN12-II

€1 595,46 €1 318,56 bez DPH
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOCLAW CLASS B je jedným z najmodernejších parných tlakových sterilizátorov.

Môžu sterilizovať prakticky všetky typy materiálov, najmä v smere dlhých, tenkých trubiek, ako sú katétre, ihly, špekulanty, pilníky, nožnice atď. Funkcie triedy B nie sú dostupné v ostatných triedach autoklávov S a N. Najdôležitejším prvkom, ktorý odlišuje autoklávy triedy B, je frakcionované predvákuum. Úplné odstránenie vzduchu sa dosiahne pomocou sekvencie vákuových pulzov a vstrekovania pary. Ide zatiaľ o najlepšiu existujúcu techniku, ktorá umožňuje sterilizovať akýkoľvek typ výrobku.

Autokláv triedy B je ideálny pre kozmetické a tetovacie zákroky atď. Všade tam, kde existuje významná potreba alebo hygienické požiadavky na sterilizáciu vyššie uvedených materiálov. Autoklávy triedy B zaisťujú komfort a bezpečnosť sterilizačných procesov v salomoch. Zároveň uľahčujú a urýchľujú prácu ľudí. Spĺňa požiadavky na vysokú účinnosť podľa európskej normy prEN 13060 triedy B.

Má 4 automatické programy s pracovnou teplotou 121 alebo 134 °C. - UNWRAPPED - používa sa na sterilizáciu nebalených materiálov - WRAPPED - používa sa na sterilizáciu balených materiálov - COTTON - bavlnené materiály - napr. uteráky, - PLASTIC - plastové a gumové materiály - napr. rukavice, kefy. Použitie:- kozmetické salóny- zubné ordinácie- tetovacie štúdia- lekárske ordinácie- nemocnice/klinikySada obsahuje:- prístroj triedy B s objemom 12 l,- dve kovové vaničky,- držiak vaničky,- nádobu na vodu,- hadicu na vypúšťanie vody,- napájací kábel,- náhradné tesnenie,- dve náhradné poistky,- návod 

Technické údaje: Komora z kyselinovzdornej ocele (chromonikel), Elektronický zámok dverí, Pracovný čas - 20-45min v závislosti od programu, Vonkajšie rozmery: 50x44x40cm, Vnútorné rozmery: Hĺbka: 36cm, Pracovný priemer: 21cm, Objem: 12l, Hmot , Rozmery balenia: 67x55x49, 5 cmHmotnosť s obalom: 46 kgNapájanie 220-230 V , 50/60 Hz , 1800 W, certifikát CE a smernice ES 93/42/EHS.

Dodatočné parametre

Kategória: Autoklávy
Hmotnosť: 51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.