Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Autokláv triedy B 22L SUN22-III A + tlačiareň

€2 035,40 €1 682,15 bez DPH
Vyprodáno
Položka bola vypredaná…

AUTOCLAW CLASS B je jedným z najmodernejších parných tlakových sterilizátorov. Môžu sterilizovať prakticky všetky typy materiálov, najmä v smere dlhých, tenkých trubiek, ako sú katétre, ihly, špekulanty, pilníky, nožnice atď. Funkcie triedy B nie sú dostupné v ostatných triedach autoklávov S a N. Najdôležitejším prvkom, ktorý odlišuje autoklávy triedy B, je frakcionované predvákuum. Úplné odstránenie vzduchu sa dosiahne pomocou sekvencie vákuových pulzov a vstrekovania pary.

Ide zatiaľ o najlepšiu existujúcu techniku, ktorá umožňuje sterilizovať akýkoľvek typ výrobku. Autokláv triedy B je ideálny pre kozmetické a tetovacie zákroky atď. Všade tam, kde existuje významná potreba alebo hygienické požiadavky na sterilizáciu vyššie uvedených materiálov. Autoklávy triedy B zaisťujú komfort a bezpečnosť sterilizačných procesov v salonoch. Zároveň uľahčujú a urýchľujú prácu ľudí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Spĺňa požiadavky na vysokú účinnosť podľa európskej normy prEN 13060 triedy B. Autokláv je navyše vybavený kvalitným LCD displejom, vďaka ktorému je jeho používanie ešte pohodlnejšie. Vstavaná termotlačiareň na zhrnutie pracovného postupu. Má 4 automatické programy s pracovnou teplotou 121 alebo 134 °C. - UNWRAPPED - používa sa na sterilizáciu nebalených materiálov - WRAPPED - používa sa na sterilizáciu balených materiálov - COTTON - bavlnené materiály - napr. uteráky, - PLASTIC - plastové a gumové materiály - napr. rukavice, kefy.

Použitie:- kozmetické salóny- tetovacie štúdia

Sada obsahuje:- prístroj triedy B s objemom 22 l,- tri kovové zásobníky,- držiak zásobníkov,- nádobu na vodu,- hadicu pre odvod vody,- dve rolky papiera, - napájací kábel, - náhradné tesnenie, - dve náhradné poistky, - návod 

Technické údaje: Komora z kyselinovzdornej ocele (chromonikel), Elektronický zámok dverí, Vstavaná termotlačiareň, Pracovná doba - 20-45min v závislosti od programu, Vonkajšie rozmery: -dĺžka: 63 cm-šírka: 48 cm-výška: 42 cm, Vnútorné rozmery : Hĺbka: 43 cm, Pracovný priemer: 24,5 cm, Objem: 22 l, Hmotnosť: 50 kg, Napájanie 220-230 V, 50/60 Hz, 1800 W, Certifikované CE a smernicou ES 93/42/EHS.

Dodatočné parametre

Kategória: Autoklávy
Hmotnosť: 51 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.