Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Autokláv triedy B 23L SUN23-II + tlačiareň

€1 890,44
Skladom (5 ks)

AUTOCLAW CLASS B je jedným z najmodernejších parných tlakových sterilizátorov. Môžu sterilizovať prakticky všetky typy materiálov, najmä v smere dlhých, tenkých trubiek, ako sú katétre, ihly, špekulanty, pilníky, nožnice atď. Funkcie triedy B nie sú dostupné v ostatných triedach autoklávov S a N. Najdôležitejším prvkom, ktorý odlišuje autoklávy triedy B, je frakcionované predvákuum. Úplné odstránenie vzduchu sa dosiahne pomocou sekvencie vákuových pulzov a vstrekovania pary.

Ide zatiaľ o najlepšiu existujúcu techniku, ktorá umožňuje sterilizovať akýkoľvek typ výrobku. Autokláv triedy B je ideálny pre kozmetické a tetovacie zákroky atď. Všade tam, kde existuje významná potreba alebo hygienické požiadavky na sterilizáciu vyššie uvedených materiálov. Autoklávy triedy B zaisťujú komfort a bezpečnosť sterilizačných procesov v salonoch. Zároveň uľahčujú a urýchľujú prácu ľudí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Spĺňa požiadavky na vysokú účinnosť podľa európskej normy prEN 13060 triedy B. Vstavaná termotlačiareň zhŕňajúca pracovný proces. Má 4 automatické programy s pracovnou teplotou 121 alebo 134 °C. - UNWRAPPED - na sterilizáciu nebalených materiálov - WRAPPED - na sterilizáciu balených materiálov - COTTON - bavlnené materiály - napr. uteráky, - PLASTIC - plastové a gumové materiály - napr. rukavice, kefy. Použitie:- kozmetické salóny- tetovacie štúdia

Sada obsahuje:- prístroj triedy B s objemom 23 l,- tri kovové zásobníky,- držiak zásobníkov,- nádobu na vodu,- hadicu pre odvod vody,- dve rolky papiera, - napájací kábel, - náhradné tesnenie, - dve náhradné poistky, - návod 

Technické údaje: Komora z kyselinovzdornej ocele (chromonikel), Elektronický zámok dverí, Vstavaná termotlačiareň, Pracovný čas - 20-45min v závislosti od programu, Vonkajšie rozmery: 60x44x40cm, Vnútorné rozmery: Hĺbka: 43cm, Pracovný priemer: 25cm, Obj. Hmotnosť: 49kg, Rozmery balenia: 75x55x49,5 cmHmotnosť s obalom: 53 kgNapájanie 220-230 V, 50/60 Hz, 1800 W, certifikát CE a smernice ES 93/42/EHS.

Dodatočné parametre

Kategória: Autoklávy
Hmotnosť: 51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.