Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Detské kadernícke kreslo Range Rover červené

€270,36 €223,44 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Váš malý zákazník sa na tejto sedačke bude môcť baviť! Naše detské holičské kreslo Range Rover je vybavené klaksónom a svetlami. Aj tie najneposlušnejšie deti budú nadšené. Kadernícky nábytok Beauty System sa vyznačuje veľmi originálnym dizajnom, ale to nie je všetko. Naše kadernícke vybavenie (samozrejme vrátane detského kaderníckeho kresla Range Rover) je veľmi pohodlné a zaisťuje zákazníkom pohodlie a kaderníkom ergonomickú prácu. Navrhované detské kadernícke kreslo má vynikajúcu nastaviteľnosť, je ľahké, ale odolné a veľmi pevne vyrobené. Auto je tiež vybavené bezpečnostnými pásmi. Pozrite sa na podrobnosti a pozrite si fotografie: Detské kadernícke kreslo so zvukovými a svetelnými prvkami.

Multimediálne a pohybové funkcie: spev, melódie, pohybujúce sa kolesá, svetlomety, zvuk štartujúceho vozidla, húkačka vo volante, bezpečnostné pásy.

Rozmery: Hydraulické nastavenie výšky 78-95 cm (merané k sedačke vozidla), Výška karosérie vozidla: 33 cm, šírka karosérie: 52 cm, dĺžka karosérie: 102 cm, šírka sedadla: 31 cm, vnútorné rozmery: 35x31cm

Priemer základne: 60 cm, Hmotnosť:25 kg

Prípustná hmotnosť pri použití: do 20 kg

Rozmery balenia: 103x52x54cm - 10kg, 59x59x38cm - 15kg

Dodatočné parametre

Kategória: Detská Kreslá
Hmotnosť: 24 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.