Zľavy pre podnikateľov! Zaregistrujte sa a získajte v košíku Zľavu 5%!

Sada na manikúru a pedikúru 15ks v balení

€13,12
Objednáno
Položka bola vypredaná…
Sada na manikúru a pedikúru Hartenstein 15 prvkov.
Sada na manikúru v elegantnom čiernom puzdre z umelej kože.   Stred je červený.   Celok vyzerá esteticky a luxusne.   Všetky nástroje sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, majú vysokú tvrdosť a sú odolné.   Okraje každého z nich boli mnohokrát obrúsené, aby bolo zaistené pohodlie a bezpečnosť pri používaní.   Čepeľ zostane ostrá po mnoho rokov, pretože bola podrobená niekoľkých procesom leštenie a kalenie.
Sada má mnoho funkcií, vrátane starostlivosti o ruky, nohy a tváre.   Sada na manikúru, ktorá nezaberá veľa miesta na cestách alebo doma.   Ľahko sa vojde do kabelky, auta, batožiny, kancelárie atď. Perfektný na cesty alebo doma.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava na manikúru a pedikúru HARTENSTEIN 15 prvkov.
Súprava na manikúru v elegantnom čiernom puzdre z umelej kože.   Stred je červený.   Celok vyzerá esteticky a luxusne.   Všetky nástroje sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, majú vysokú tvrdosť a sú odolné.   Okraje každého z nich boli mnohokrát obrúsené, aby bolo zaistené pohodlie a bezpečnosť pri používaní.   Čepeľ zostane ostrá po mnoho rokov, pretože bola podrobená niekoľkým procesom leštenia a kalenia.
Sada má mnoho funkcií, vrátane starostlivosti o ruky, nohy a tváre.   Súprava na manikúru, ktorá nezaberá veľa miesta na cestách alebo doma.   Ľahko sa zmestí do kabelky, auta, batožiny, kancelárie atď. Perfektné na cesty alebo doma.

Dodatočné parametre

Kategória: Nechtové Doplnky
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.